Otel, Uçak Bileti, Özel Rezervasyon yaptırmak Kampüs Turizm ile çok Kolay

HAKKIMIZDA

Yurtiçi ve yurtdışı uçak biletlerinizde en uygun fiyat ve bağlantıları size sunar. IATA uçuşlarına hakim uzman kadrosuyla dünyanın her noktasına sizi en uygun, en kısa ve en rahat parkurları bularak yollar.

Uzman kadrosu özel ve titiz yaklaşımıyla, ayrıcalığınızı her zaman size hissettirir.Bütçenize uygun ödeme ve kredi koşullarını size sunar.

Uçak bağlantınızla ilgili yurtdışında otel, transfer, tur, tercih edilen dilde rehberlik, araç kiralama hizmetlerini yıllardır oluşturduğu uluslarası ortaklıkları sayesinde sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir.

Misyonumuz

Sektördeki yeniliklerde lider olmak,

Bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek,

Teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunarken, toplumsal değerlere sahip çalışma yaşamını sürdürmek,

Çalışılması tercih edilen şirket olmak

Bireysel Hizmetler Türk Turizm Sektörü'nde mevcut en geniş ürün ve hizmet yelpazesine sahip olan Kampüs Turizm, her gün bünyesine yeni ürün ve hizmetler katmaya devam etmektedir.

Otel ve Tatil Köyleri Havayolu, Karayolu, Denizyolu Ulaşım Hizmetleri Kültür Turları Mavi Yolculuk Gençlik Turları Yurt Dışı Tur Paketleri Kayak Turları Gemi Seyahatleri Sağlık (Termal Oteller) Tesisleri Kiralık Araç Hizmeti Balayı (Yurt İçi ve Yurt Dışı Seçenekler) Paketleri Vize Asistans Hizmetleri 7/24 Müşteri desteği ile


ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

client logo